• DOLAR
  3,9471
  % 0,67
 • EURO
  4,7119
  % 1,35
 • ALTIN
  163,4976
  % -0,17
 • BIST
  104.539
  % -0,46
KİTVAK BU BAYRAM DA ÇOCUKLARI UNUTMADI

KİTVAK BU BAYRAM DA ÇOCUKLARI UNUTMADI

“KİTVAK, Geleneksel “Kurban Bayramı” etkinliklerini

Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümü ile Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü’ndetedavileri devam eden çocuklarla gerçekleştirdi. Göztepeli Futbolcular ile bol bol fotoğraf çektiren çocuklar bayram tadında keyifli bir gün geçirdiler”

 KİTVAK (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) bir taraftan üçüncü büyük eseri DEÜ Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni tamamlamak için çalışmalarını sürdürürken, onkoloji tedavisi devam etmekte olan çocuk hasta ve hasta yakınlarına yönelik moral etkinliklerine de ara vermeden devam ediyor.

KİTVAK’ın çocuklara bu yılki sürprizi Süper Ligin umut vadeden İzmirli takımı Göztepe’nin futbolcuları oldu. Kutlama programına; Göztepe’nin önceki futbolcu ve kaptanlarından Takım Menajeri İlhan Şahin, şampiyon kadrodan Emre Can Coşkun ve Tanju Kayhan katılarak onkoloji ile mücadele eden minik yavrulara Göztepe Şapkası armağan ettiler. Çocuklar ve hasta yakınları Göztepeli futbolcularla fotoğraf çekildiler.

Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümündeki etkinlikSofra Grup tarafından hazırlanan bayram pastasının kesilmesi ve hediyelerin dağıtımının ardından çocukların “Oyun Ablaları” ile oyunlar oynamaları ile devam etti.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilen ziyarette ise Çocuk Onkoloji’de tedavileri devam eden çocuklar için hazırlanmış hediyeler tedavileri devam eden çocuklara ve ailelerine teslim edildi.

Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul, etkinliklere katkılarından dolayı Çiğli Rotary Kulübü Başkanı Nihal Öner, SmyrnaRotary Kulübü Başkanı Seda Akman, Oyun Ablaları Animasyon Ekibi ve Sofra Grubu’na teşekkür belgelerini takdim ederken “Umut olması, şifaya vesile olması dileklerimizle gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizden “Kitvak Kurban Bayramı Kutlama programlarımızda, çocuklarımızla eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirdik. Tedavileri devam eden çocuklarımız ve aileleri bilsinler ki onları sürekli düşünen ve şifa ile hastalığın üstesinden gelmeleri için çalışan Kitvak gibi bir gönül dostları var. Gerçekleştirdiğimiz benzer faaliyetlerle çocuklarımızın iyileşme süreçlerine bir nebze de olsa katkıda bulunabiliyor, çocuklarımızın ve ailelerinin moral-motivasyonlarına destek olabiliyorsak ne mutlu bize. Bu vesileyle şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı’nın ülkemizde ve tüm Dünya’da barış, huzur ve esenliğe vesile olmasını temenni ediyorum. Hayırseverlerimizden de Kurban Bayramı dolayısıyla yapmayı düşündükleri bağışları vakfımıza yönlendirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ